W jaki sposób pielęgnować ciało, twarz oraz włosy w domu?

Ocena
0.00

Kosmetyki są kluczowym elementem w życiu kobiet. Dzięki nim możesz dbać o higienę oraz urodę, a także pozwalają poczuć się lepiej w swojej skórze. Aby dobrze wyglądać oraz czuć się, nie trzeba wydawać dużych ilości pieniędzy. Wystarczy zajrzeć do kuchni, aby przygotowywać różne zdrowe i skuteczne kosmetyki. Poniżej znajdziesz przepisy na domowe naturalne produkty, które możesz przygotować sama w domu!

Jak zrobić skuteczny peeling do ciała?

Jeśli regularnie spożywasz kawę, to nigdy nie pozbywaj się fusów. Możesz później wykorzystać fusy i zrobić peeling na bazie kawy. Wymieszaj z fusami oliwę z oliwek, ewentualnie możesz dorzucić odrobinę cynamonu. Powyższy peeling skutecznie pomoże Ci pozbyć się starego naskórka, wygładzi skórę i nawilży ją.

Domowy sposób na pastę do zębów!

Wiele osób chce mieć zadbane, białe zęby. Takie uzębienie z dumą można chwalić się podczas uśmiechu. Zęby da się wybielić domowym sposobem. Niezbędne produkty to: olej kokosowy i węgiel aktywny. Gy chcesz zrobić wybielającą pastę do zębów, to lepiej dodać troszkę oleju miętowego. Tak przygotowaną pastę warto przechowywać w chłodnym miejscu.

Jak zrobić domową odżywkę do włosów?

Jeżeli chcesz mieć atrakcyjne i gładkie włosy, a ich jakość nie jest wystarczająco dobra, to z pomocą może przyjść Ci jajko. Zwilż włosy i rozbij jajko na głowie. Nie żartuje! Kolejno wmasuj wszystko po końcówki włosów, poczekaj dwa kwadranse i umyj głowę. Włosy zostaną odżywione, będą ślicznie się błyszczeć i uzyskają efekt sprężystości.

Domowa pielęgnacja ciała, czyli nawilżanie!

Idealnym sposobem na nawilżenie całego ciała jest użycie oliwy z oliwek. Możesz ją po prostu wlać do wanny i się wykąpać. Musisz jednak pamiętać o tym, że wanna będzie ślizga od oliwy i możesz się nabawić urazu. Tak więc bądź ostrożna! Kolejnym sposobem jest wmasowanie w skórę oliwy, a następnie wytarcie się do sucha ręcznikiem. Jest to czynność bardziej czasochłonna, jednak dużo bezpieczniejsza!

Kategoria: Moda i uroda
Data dodania:
Oceń Artykuł
Tagi
Komentarze
0

Brak komentarzy

Dodaj Komentarz
Artykuły z tej kategorii
Dobór makijażu do typu urody!
Data dodania:
  • 0.00
  • 0